• 12.09.2024 13:27
        • 24. januára 2024 prebehlo na Súkromnej strednej odbornej škole v Trenčíne školské kolo súťaže v umeleckom prednese poézie a prózy Hviezdoslavov Kubín. Zúčastnili sa ho žiaci a žiačky Sebastián Chmára a Petra Vániková z I.A, Kristína Nikodémová a Mário Ondriška z II.A, Timea Koláriková, Bianka Nemčeková a Tobias Václav z III.A, Karolína Vanková a Helena Mikolášová z III.C, Zdenka Smrčková zo IV.A a Andrea Farkašová, Veronika Kuchtová, Henrieta Špirková a Tatiana Vaneková zo IV.B. Na prvom mieste sa umiestnila Zdenka Smrčková zo IV.A, na druhom mieste Timea Koláriková z III.A a na treťom mieste Veronika Kuchtová zo IV.B a Bianka Nemčeková z III.A. Víťazkám gratulujeme.

• Exkurzia II.A: HELLA

• 09.05.2024 10:01
        • 24. januára 2024 žiaci II.A vykonali exkurziu do výrobnej haly koncernu HELLA v Trenčíne.
        • Olympiáda v nemeckom jazyku: okresné kolo

• 09.05.2024 10:01
        • 18. januára 2024 prebehlo v budove Krajského centra voľného času v Trenčíne okresné kolo Olympiády v nemeckom jazyku. Našu školu zastupovali žiaci III.C Sabrina Zítková a Michael Lauko, ktorý sa zároveň stal víťazom a postúpil tým do krajského kola. Srdečne gratulujeme.
        • Olympiáda v anglickom jazyku: okresné kolo

• 09.05.2024 10:00
        • 17. januára 2024 prebehlo na Strednej odbornej škole obchodu a služieb v Trenčíne okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku. Našu školu v kategórii 2D zastupoval víťaz školského kola, žiak Tomáš Čutora (III.C).
        • Vianočný večierok

• 23.05.2024 09:26
        • Dňa 21. decembra 2023 sa uskutočnil na našej škole vianočný večierok plný príjemnej atmosféry, vianočných piesní, dobrého jedla a zábavy. Na začiatku dňa si žiaci vyzdobili triedy vianočnými dekoráciami – ozdobili stromčeky, lepili papierové vločky na okná a dekorovali dvere. Hlavný program dňa bola súťaž „Moja triedna varí lepšie ako tvoja“, kde triedy súťažili medzi sebou o zhotovenie najchutnejšieho jedla, ktoré neskôr hodnotila porota. Pripravovali sa rôzne vianočné šaláty, zákusky, obložené chlebíčky a samozrejme nesmel chýbať chutný vianočný punč. Snahu žiakov následne ocenila aj porota, ktorá vybrala najlepšie vyzdobenú triedu. Prebehlo aj tradičné hlasovanie UFO o najobľúbenejšieho učiteľa.

• Exkurzia I.A: HELLA

• 09.05.2024 09:36
        • 20. decembra 2023 žiaci I.A vykonali exkurziu do výrobnej haly koncernu HELLA v Trenčíne.
        • Vianočná Viedeň

• 09.05.2024 09:36
        • 18. decembra 2023 naša škola zorganizovala výlet do Viedne. Naši žiaci a učitelia navštívili Dóm Sv. Štefana, Prírodovedné múzeum a na záver vianočné trhy, kde dostali rozchod a mohli si nakúpiť tradičné pochutiny, vianočné občerstvenie či punč.
          Fotky z akcie si môžete prezrieť na tomto odkaze.

• Charitatívna zbierka pre ľudí bez domova

• 09.05.2024 09:33
        • Aj tento rok sa naši žiaci zapojili do decembrovej charitatívnej zbierky pre ľudí bez domova. V balíčkoch si odmeňovaní mohli nájsť praktické veci dennodenného využitia od ponožiek cez mydlá a sprchové gély po papierové vreckovky.

• 09.05.2024 09:33
        • Aj tento rok sa žiaci našej školy zapojili do akcie „Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok.“ V rámci nej žiaci pripravili balíčky pre seniorov obsahujúce predmety dennej potreby.