• Aktualizácia údajov

  Dáta z programu aScRozvrhy boli aktualizované
 • Aktualizácia údajov

  Dáta z programu aScAgenda boli aktualizované
 • Dôvody, prečo študovať na SSOS TN.

 • NITRA - NEVESTA BEAUTÉ 2020

 • STREDOŠKOLÁK 2019

 • Predvianočný špeciál: Moja triedna varí lepšie ako tvoja triedna

 • Odborná prax - Technické lýceum (2019/2020)

  Do galérie Odporná prax - Technické lýceum (2019/2020) boli pridané fotografie.

 • Odborná prax technické lýceum

  Odborná prax technické lýceum

  Do galérie Odborná prax technické lýceum boli pridané fotografie.

  Naši žiaci odboru technické lýceum majú postarané o zaujmavú prax, plnú nových vedomostí

 • Branné cvičenie

  Do galérie Branné cvičenie boli pridané fotografie.

  Dňa 17.5.2018 sa žiaci tried I.A, II.A, II.B, III. A/ SP, TL, IV- VO, TL zúčastnili účelový cvičení a kurzu ochrany života a zdravia s témou: Riešenie mimoriadnych udalostí za pomoci príslušníkov ozbrojených síl Slovenskej republiky a za účastí zodpovedných pedagógov jednotlivých tried.

  Stretnutie žiakov sa konalo o 8.00 hod pred budovou školy. Následne sme sa presunuli do Lodenice v Trenčíne. Presun jednotlivých tried trval približne 40 minút. Po príchode na miesto nás privítali vojaci a predstavili  študentom priebeh účelového cvičenia a kurzu ochrany života a zdravia. Študenti vytvorili tímy a spoločne súťažili na jednotlivých stanovištiach streľba zo vzduchovky, skúšanie taktickej výstroje, orientácia v prírode pomocou kompasu, beh cez pneumatiky, pomoc zranenému a opatrenia pri úrazoch a zraneniach v prírode . 

  Akcia bola vzhľadom na nepriaznivé počasie- intenzívny dážď, ukončená predčasne.

 • Atletická olympiáda

  Do galérie Atletická olympiáda boli pridané fotografie.

  Dňa 17.5.2018 sa žiaci tried I.A, II.A, II.B, III. A/ SP, TL, IV- VO, TL zúčastnili účelový cvičení a kurzu ochrany života a zdravia s témou: Riešenie mimoriadnych udalostí za pomoci príslušníkov ozbrojených síl Slovenskej republiky a za účastí zodpovedných pedagógov jednotlivých tried.

  Stretnutie žiakov sa konalo o 8.00 hod pred budovou školy. Následne sme sa presunuli do Lodenice v Trenčíne. Presun jednotlivých tried trval približne 40 minút. Po príchode na miesto nás privítali vojaci a predstavili  študentom priebeh účelového cvičenia a kurzu ochrany života a zdravia. Študenti vytvorili tímy a spoločne súťažili na jednotlivých stanovištiach streľba zo vzduchovky, skúšanie taktickej výstroje, orientácia v prírode pomocou kompasu, beh cez pneumatiky, pomoc zranenému a opatrenia pri úrazoch a zraneniach v prírode . 

  Akcia bola vzhľadom na nepriaznivé počasie- intenzívny dážď, ukončená predčasne.

 • Deň matiek 2018

  Do galérie Deň matiek 2018 boli pridané fotografie.

  Dňa 16.3.2018 a 18.5. 2018 sa uskutočnili vystúpenia našich žiakov odbru vychovávateľsko-opatrovateľská činnosť ku príležitosti oslavy dňa matiek. Kultúrneho programu sa zúčastnili žiaci 1.A a 2.A v týchto dňch v zariadeniach Lipovec Horné Srnie a  Seniorville Trenčín. 

   

  Priebeh akcie:

   

  V zariaredíLipovec aj v zariadení Seniorville sa po príchode žiačky pripravovali, prezliekali a prichystali na vystúpenie. Samotné vystúpenie začalo od 10:30 hod. Program bol bohatý. Ako prvé predniesla vlastný príhovor ku všetkým mamám žiačka Kristína Balážová. Ďalej nasledovalo tanečné vystúpenie žiačok 1A - mažoretiek Kristíny Balážovej a Vanesy Tašárovej, ktoré sprevádzali ich kolegyne z tanečného klubu mažoretiek z Omšenia, čím spestrili  tento program a obohatili ho.  V sprievode gitary s p.učiteľkou žiačky 2.A zaspievali piesne od Eda Sheerana - Perfect a od Emily Sande - I wanna Sing. Spievali sólistka Katarína Tóthová a žiačky Veronika Čikelová, Annamária Žuborová, Monika Murková a Veronika Valková. Terézia Uherková hrala hlavírny sprievod ku skladbám. Ďalej  žiačky 1.A  Kristína Balážová,Vanesa Tašárová, Nikola Šulková, Andrea Gallová a Hana Ježíková zarecitovali básničky pre mamy z vlastnej tvorby. Program zakončilo ďalšie vystúpenie mažoretiek z Omšenia.  Program uvádzala žiačka Hana Ježíková. Po skončení vystúpenia si užili zaslúžený veľký potlesk a publikum si vypýtalo prídavok. V zariadení Seniorville sme odspievali ďalšie prídavky v podobe spevu moderných aj ľudových piesní, v zariadení Lipovec sme rozpútali “diskotéku” a tanečnú zábavu priamo s klientami. Naša návšteva vždy klientov veľmi poteší,   zabavia sa i sestričky, takisto savždy potešia drobným darčekom, ktoré máme pre nich pripravené. Už teraz sa tešíme na ďalšiu návštevu. 

 • MDŽ 2018

  Do galérie MDŽ 2018 boli pridané fotografie.

  Priebeh akcie: V dňoch 15.3.2018 a 16.3.2018 trio študentiek navštívilo pri príležitosti oslavy dňa MDŽ zariadenia Seniorville a Lipovec. Program pripravovali študentky Katarína Tóthová (2.A/TL), Veronika Čikelová (2.A/VO), Annamária Žuborová (1.A/TL) spolu s pani učiteľkou Janou Mydliarovou. Ako prvé navštívili zariadenie Senirville v Trenčíne, kde odoznel príhovor, báseň, pieseň v sprievode gitary od Zuzany Smatanovej: Tam, kde sa dnes neumiera, 

  Cup Song (When you’re gone) - spevácke vystúpenie s rytmickým sprievodom za pomoci plastových pohárikov, tlieskania a búchania, a pieseň zo Superstar - Príbeh nekončí v podaní všetkých študentiek. Program v zariadení Lipovec bol veľmi podobný. Po vystúpení žiačky rozdávali kartičky s prianím k MDŽ, vyrobené v škole našimi študentkami odboru VO.

  Klienti sa na nás vždy veľmi tešia, vystúpenie z denného rituálu je pre nich vždy veľkým zážitkom. Už teraz sa tešia na ďalšie naše vystúpenie v máji.

 • Deň jazykových kultúr MAX 28.3.2018

  Do galérie Deň jazykových kultúr MAX 28.3.2018 boli pridané fotografie.

 • Prednáška o Mexiku 14.3.2018

  Do galérie Prednáška o Mexiku boli pridané fotografie.

  Dnes nás navštívila Loderana Rodríguez priamo z Mexika. Podľa slov našich deciek mali "mega" zaujímavú prezentáciu v angličtine. A to hovorí za všetko.  :) 

 • DOD na Fakulte bezpečnostného manažmentu UNIZA 15.2.2018

  Do galérie DOD na Fakulte bezpečnostného manažmentu UNIZA boli pridané fotografie.

  Technické lýceum na DOD Fakulty bezpečnostného inžinierstva UNIZA

  V rámci praktickej prípravy sa dňa 15.2.2018 naši študenti odboru Technické lýceum (záchranné služby) zúčastnili Dňa otvorených dverí Fakulty bezpečnostného inžinierstva Žilinskej univerzity. 

  Najprv sa žiaci oboznámili s budovou fakulty, kde boli pre nich pripravené rôzne stanovištia ako napríklad airsoftová strelnica, Červený kríž, Štátna správa hmotných rezerv, simulácia opitosti a drog, snímanie odtlačkov prstov, univerzitná knižnica, katedra cudzích jazykov, zabezpečovacia a kriminalistická technika, bezpečnostný manažment, simulačné centrum krízových javov, prehliadka zbraní, požiarna ochrana, záchranné služby a pod. 

  Prezreli si prezentáciu pohotovostnej motorizovanej jednotky PZ SR, prezentáciu hasičskej techniky a služobnej kynológie. 

  Nakoniec si mohli overiť svoje vedomosti na testoch z prijímacích skúšok z predchádzajúceho akademického roka. 

  Zaželajme im teda veľa šťastia pri uchádaní sa o štúdium svojho vyvoleného študijného odboru.

 • Európsky deň 112 v OC Laugarício 9.2.2018

  Do galérie Európsky deň 112 v OC Laugarício boli pridané fotografie.

  Európsky deň 112 - Krízové riadenie 9.2.2018

  Obchodné centrum Laugaricio v Trenčíne sme v tento navštívili spolu s circa 50 žiakmi našej školy.

  Žiaci si mohli napríklad na nácvičných figurínach vyskúšať, ako treba správne poskytnúť prvú pomoc. Pomáhali im pri tom skúsení záchranári. Okrem toho si žiaci vyskúšali, ako sa sedí v hasičskej štvorkolke. Žiakov táto akcia zaujala. Odniesli si z nej množstvo zážitkov a skúseností, ale aj rôzne plagáty a reflexné prvky.

 • Interbeauty Haute Couture 9.2.2018

  Do galérie Interbeauty Haute Couture 9.2.2018 boli pridané fotografie.

  Dňa 9.2.2018 sa študentky I.A, II. B a III.B triedy študijného odboru kozmetička a vizážistka zúčastnili súťaže Interbeauty Trophy v Bratislave. Súťažilo sa v kategórii líčenie na tému „Haute Couture“. Haute Couture makeup je makeup inšpirovaný svetoznámymi prehliadkami
  v Paríži či New Yorku. Inšpirovaný takými návrhármi ako je John Galiano, Christian Dior, či Chanel. Makeup je nápaditý, fantastický, a jednoznačne zaujme. Využiť sa môžu rôzne materiály, maľovať na tvár, používať umelé mihalnice, používať trblietky, kamene, perie, jednoducho čokoľvek s čím dokážete vytvoriť zaujímavý makeup. Keďže ide o prehliadkový makeup, mal by i odev zodpovedať téme. Využiť môžeme klobúky, čelenky, rôzne iné doplnky do vlasov, ktoré budú korešpondovať s makeupom a celkovým stylingom.
  Súťažila Erika Poništová s modelkou Sabínou Ďuračkovou z I.A, Natália Cíbiková
  s modelkou Soňou Gabčovou a Christián Ježík s modelkou Paulínou Galkovou.

 • Exkurzia v podniku Wolkswagen Slovakia 8.2.2018

  Do galérie Exkurzia v podniku Wolkswagen Slovakia boli pridané fotografie.

  Dňa 8.2.2018 sa žiaci našej školy - III.B. trieda, odbor Technické lýceum - zúčastnili na exkurzii v podniku Volkswagen Slovakia, zameranú na výrobu hybrindých vozidiel a elektromobilov. Následne sa konala prednáška o činnosti integrovaného záchranného systému v podniku (áno, VWS má svoj vlastný podnikový IZS), spojená s prezentáciou a besedou so zmocnencom pre požiarnu ochranu Ing. Ladislavom Ivanom.

 • Exkurzia v Akadémii policajného zboru v Bratislave 19.1.2018

  Do galérie Exkurzia v Akadémii policajného zboru v Bratislave boli pridané fotografie.

  Dňa 19.1. sa žiaci 3B/ TL zúčastnili na exkurzii v Akadémii Policajného Zboru MV SR v Bratislave. Oboznámili sa s možnosťami štúdia na tejto škole, prijal ich vedúci katedry krízového menežmentu profesor Buzalka, vypočuli si prednášku o požiarnej ochrane,pozreli prezentáciu školy,prezreli si priestory školy.

 • Santova dedinka a tvorivé dielne v MAX-e 29.11.2017

  Do galérie Santova dedinka a tvorivé dielne v MAX-e 29.11.2017 boli pridané fotografie.

  Viete kto nosí darčeky v rôznych kútoch sveta? Či ako sa Vianoce slávia v iných krajinách? Odpovede na tieto otázky, ale aj mnoho iného ste sa mohli dozvedieť, ak ste navšívili našu Santovu dedinku v obchodnom centre MAX dňa 29.11.2017.Santa, Mikuláš, Dedo Mráz, Hoteiosho či čarodejnica Befana? V tento deň mali všetky tieto stvory u nás vysunuté pracovisko a spolu s našimi žiačkami pripravili pre deti predškolského a nižšieho školského veku zaujímavý program plný zábavy a tvorivosti. Vítaní boli všetci. Aj malí aj veľkí, aj tí večne malíí. Okrem zaujímavej jazdy po stopách svetových "Ježiškov" si deti v každom stánku mohli vyrobiť nejakú milú vianočnú drobnosť pre svoju mamičku, či otecka, alebo sa zapojiť do prebiehajúcej akcie Vianočná pošta pre seniorov, a tak potešiť nejakého klienta z našich spriaznených zariadení Seniorville a Lipovec svojim vlastnoručne vyrobeným darčekom.Feliz Navidad! Merry Christmas! Frohe Weihnachten! Štastné a Veselé!

strana:

Novinky

Kontakt

 • Súkromná stredná odborná škola
  Zlatovská cesta 35
  911 05 Trenčín
 • +421 32 7432135
  +421 918 940 698

  ssos.tn@centrum.skFotogaléria