• SME TU PRE VÁS

• 02.02.2022 19:47
        • Akcia „Sme tu pre vás“ sa uskutočnila 31. januára 2022 pri príležitosti odovzdávania výpisov vysvedčenia v priestoroch Súkromnej strednej odbornej školy v Trenčíne. Zúčastnili sa jej žiaci I.A, I.B, I.C, II.A, II.B a III.A triedy.

Na programe bola výzdoba stolov v triedach na tému „Zdravá výživa“, vyzbieranie dobrovoľných darov do útulku a do nocľahárne (granule, deky, uteráky, plachty, čistiace prostriedky), potom nasledoval príspevok na tému „Zdravá výživa“, ukážka dokumentárneho filmu na tému „Kontroverzné éčka v potravinách“ a diskusia k odprezentovanému dokumentu. Nakoniec nasledoval vedomostný kvíz, vyhodnotenie a odovzdanie výpisov vysvedčenia. Akciu moderovali cez školský rozhlas žiaci III.A triedy Adam Tarbaj a Sára Chromeková.

Vyhodnotenie v kategórii "zdravá výživa“:

1.   miesto  -  II.A

2.   miesto  -  I.A

3.   miesto  -  III.A

Vyhodnotenie v kategórii „zbierka darov do útulku a do nocľahárne“:

1. miesto  -  I.A
          2. miesto  -  I.C
          3. miesto  -  III.A

Vyhodnotenie v kategórii „vedomostný kvíz“:

1. miesto  -  III.A – vyhrali návštevu pivovaru Steiger
          2. miesto  -  I.A, I.B, II.B
          3. miesto  -  II.A
        • Olympiáda v slovenskom jazyku

• 02.02.2022 19:32
        • Dňa 10. decembra 2021 sa žiaci I. A, I. B, I.C, II.A, II.B, III. A, III. B, IV.A zúčastnili online Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry. Žiaci súťažili v kategórii A (žiaci III. A, III. B, IV.A )a v kategórii B( žiaci I. A, I. B, I.C, II.A, II.B ).

Do krajského kola Olympiády zo slovenského jazyka a literatúry postúpila v kategórii B žiačka I.C Lissníková Katarína. Blahoželáme

• FINANČNÁ OLYMPIÁDA

• 02.02.2022 19:45
        • V dňoch od 02. novembra 2021 do 02. februára sa žiaci našej školy mali možnosť zapojiť do súťaže „Finančná olympiáda“.

Žiaci III. B ŠP sa zapojili 04. novembra 2021, v počte 11, a to: Diana Bočáková, Alexandra Gajdošíková, Žaneta Hamajová, Chobotová Natália, Jankujová Natália, Emma Kováčiková, Lukšo Mário, Maslo Matúš, Oravčík Lukáš, Svoradová Nina a Švecová Simona.

Zoznamy postupujúcich žiakov do krajského kola budú zverejnené najneskôr do 21. 02. 2022.

Krajské kolo sa uskutoční v priebehu mesiaca február až apríl 2022 online formou.

• Prišiel k nám Mikuláš

• 02.02.2022 19:21
        • 6. 12. 2021 prišiel do školy Mikuláš. Spolu s čertom a anielom pochodil po triedach a povyzvedal od žiakov, či poslúchali rodičov, učiteľov a či sa dobre učia. Samozrejme boli všetci celý rok dobrí a poslušní. Dobre sa učili a nevyrušovali. Za to im Mikuláš nadelil darčekov, perníčky, zimné ponožky, termohrnčeky. Niktorí vyfasovali aj uhlie. Najväčšie kvietky kľačali na polienku. Všetci sa dobre bavili a sľúbili, že budúci rok bude ešte lepší.