Zbierka šatstva, obuvi, hračiek a obuvi pre OZ Posuň to

V dňoch 26. februára až 15. marca 2024 sa na Súkromnej strednej odbornej škole Trenčín uskutočnila zbierka šatstva, obuvi, hračiek a kabeliek. Nazberané šatstvo prebral dňa 18. marca 2024 pracovník OZ Posuň to. Organizácia veci distribuuje ľuďom v núdzi alebo nevyužiteľné veci zrecykluje.
Celkovo sa do zberu podarovaním vecí zapojili 20 žiakov odboru vychovávateľsko-opatrovateľská činnosť a 6 pedagógov školy. Nazbierali sa rôznorodé veci, predovšetkým oblečenie, ale aj dámske a detské topánky či hračky, puzzle v cca 20 taškách.
Pracovník OZ Posuň to v mene ľudí v núdzi poďakoval za zapojenie školy do zbierky. Vyjadril, že bude rád, ak spolupráca školy a OZ Posuň to bude pokračovať a budúci školský rok sa opätovne škola zapojí, nakoľko zväčša sa zber na školách uskutočňuje 2x za rok.