Florbalový turnaj chlapcov okresné kolo

21. marca 2024 absolvovali žiaci I.A našej školy okresné kolo súťaže Super Florbal chlapcov stredných škôl v Multifunkčnej športovej hale M-Šport na Ostrove v Trenčíne-Zamarovciach. Chlapci hrali o postup do základnej časti v treťom zápase dvanástich stredných škôl  2 x 8 minút v zostave 4:4 plus brankár. Proti Dopravnej škole prehrali v predĺžení, t. j. v samostatných nájazdoch v pomere 4:3. Striedali sa, aby každý hral v zápase aspoň raz. Po rozlosovaní boli v 2 skupinách už len víťazných šiestich družstiev. Naši žiaci využili možnosť hrať proti Dopravnej škole cez prestávku po prvom kole a rovnako obednú prestávku, nakoľko ani Dopravná škola nepostúpila do semifinálového ani finálového kola.