Stužková slávnosť

Žiaci a žiačky IV. ročníka našej školy 27. októbra 2023 absolvovali tradičnú stužkovú slávnosť. Akcia sa začala príchodom zúčastnených na pódium. Žiaci rozdali svojim triednym učiteľkám, krstnému otcovi a pani riaditeľke šerpy, pričom krstný otec IV.A a triedna učiteľka IV.B následne žiakov a žiačky po jednom volali a pripínali im na odev zelené stužky.
Po stužkovaní žiaci IV. ročníka predviedli pre hostí pripravený spoločný program s názvom „IV.A a IV.B má talent.“ Dvojice, trojice si pripravili program od hriešneho tancu po spev. Do programu zapojili aj učiteľov, ktorí hádali, ako žiaci vyzerali v detstve. Kvíz bol aj pre oteckov, ktorých ratolesti si overili, ako dobre ich poznajú. Predposledná činnosť bola tombola s rôznymi cenami ako napríklad štrk, let nad Tatrami či rôzna kozmetika. Po tombole bol program hotový a žiaci sa mohli vrhnúť zábavu: tanec s učiteľmi, rodičmi a medzi sebou. Žiaci si stužkovú slávnosť nevedeli vynachváliť a určite z nej budú do budúcnosti prechovávať krásne spomienky.