SME TU PRE VÁS

Akcia „Sme tu pre vás“ sa uskutočnila 31. januára 2022 pri príležitosti odovzdávania výpisov vysvedčenia v priestoroch Súkromnej strednej odbornej školy v Trenčíne. Zúčastnili sa jej žiaci I.A, I.B, I.C, II.A, II.B a III.A triedy.

Na programe bola výzdoba stolov v triedach na tému „Zdravá výživa“, vyzbieranie dobrovoľných darov do útulku a do nocľahárne (granule, deky, uteráky, plachty, čistiace prostriedky), potom nasledoval príspevok na tému „Zdravá výživa“, ukážka dokumentárneho filmu na tému „Kontroverzné éčka v potravinách“ a diskusia k odprezentovanému dokumentu. Nakoniec nasledoval vedomostný kvíz, vyhodnotenie a odovzdanie výpisov vysvedčenia. Akciu moderovali cez školský rozhlas žiaci III.A triedy Adam Tarbaj a Sára Chromeková.

Vyhodnotenie v kategórii "zdravá výživa“:

1.   miesto  -  II.A

2.   miesto  -  I.A

3.   miesto  -  III.A

Vyhodnotenie v kategórii „zbierka darov do útulku a do nocľahárne“:

1. miesto  -  I.A
  2. miesto  -  I.C
  3. miesto  -  III.A

Vyhodnotenie v kategórii „vedomostný kvíz“:

1. miesto  -  III.A – vyhrali návštevu pivovaru Steiger
  2. miesto  -  I.A, I.B, II.B