Vianočný večierok

Dňa 21. decembra 2023 sa uskutočnil na našej škole vianočný večierok plný príjemnej atmosféry, vianočných piesní, dobrého jedla a zábavy. Na začiatku dňa si žiaci vyzdobili triedy vianočnými dekoráciami – ozdobili stromčeky, lepili papierové vločky na okná a dekorovali dvere. Hlavný program dňa bola súťaž „Moja triedna varí lepšie ako tvoja“, kde triedy súťažili medzi sebou o zhotovenie najchutnejšieho jedla, ktoré neskôr hodnotila porota. Pripravovali sa rôzne vianočné šaláty, zákusky, obložené chlebíčky a samozrejme nesmel chýbať chutný vianočný punč. Snahu žiakov následne ocenila aj porota, ktorá vybrala najlepšie vyzdobenú triedu. Prebehlo aj tradičné hlasovanie UFO o najobľúbenejšieho učiteľa.